Всі присутні на Заключній Конференції 2016 року Української оріхової Асоціації були приємно здивовані виступом шановного ГУРУ горіхознавства КІКТЕНКО Миколи Федоровича, який у своєму виступі повідомив про особливу знижку для горіховодів України на двухрічні щеплені саджанці волоського горіху власного розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» (Молдова).

Микола Федорович зазначив, що вагомим здобутком у розвиток горіхової галузі України у 2016 року є відкриття прямого централізованого постачання саджанців горіху з розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» у Молдові до горіховодів України, який організував та виконав ТОВ «Горіхові сади України».

Тому, як власник розплідника SRL «Gospodarul-Rediu», напередодні Новорічних свят та власного ювілею Микола Федорович КІКТЕНКО надає всім горіховодам України значну знижку на двухрічні щеплені саджанці волоського горіху у 2017 році, які буде і надалі постачати на Україну ТОВ «Горіхові сади України».

 

А надалі приємно здивовані учасники Конференції були присутні змогли побачити та почути, як ретельно точно були перераховані і наголошені нові ціни на саджанці 2017 року. Надалі зразу на Конференції, в урочистій обстановці, був підписаний контракт між директором розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» Кіктенко М.Ф. та директором  ТОВ «Горіхові сади України» Юдіним Г.О.

Перша поставка саджанців горіху під весняну посадку запланована на кінець березня 2017 року.

Тому поспішайте - НОВОРІЧНИЙ  ЗНИЖКОПАД розпочався!!!

Всі довідки про умови поставки, сорти горіху, ціни на саджанці Ви зможете отримати за :

ü тел: 067- 523.09.85   ЮДІН Геннадій Олександрович

ü тел: 097- 650.35.81   ДОНЧЕНКО Ганна Геннадіївна

üтел: 067- 534.36.36   КРЮКОВ Петро Миколайович

ü тел: 097- 656.50.69   ФИЛОНЕНКО Олексій Леонідович

                або по e-mailukr.gardens.nuts@gmail.com,  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

               Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.