ШАНОВНІ ДРУЗІ,

Ви плануєте розпочати омріяний та неодноразово прорахований Вами проект - посадити ГОРІХОВИЙ САД свого життя!

Всі присутні на Заключній Конференції 2016 року Української оріхової Асоціації були приємно здивовані виступом шановного ГУРУ горіхознавства КІКТЕНКО Миколи Федоровича, який у своєму виступі повідомив про особливу знижку для горіховодів України на двухрічні щеплені саджанці волоського горіху власного розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» (Молдова).

Микола Федорович зазначив, що вагомим здобутком у розвиток горіхової галузі України у 2016 року є відкриття прямого централізованого постачання саджанців горіху з розплідника SRL «Gospodarul-Rediu» у Молдові до горіховодів України, який організував та виконав ТОВ «Горіхові сади України».

Тому, як власник розплідника SRL «Gospodarul-Rediu», напередодні Новорічних свят та власного ювілею Микола Федорович КІКТЕНКО надає всім горіховодам України значну знижку на двухрічні щеплені саджанці волоського горіху у 2017 році, які буде і надалі постачати на Україну ТОВ «Горіхові сади України».

«Новації в горіхівництві.

Особливості створення горіхових садів»

17 грудня  2016 року, м. КИЇВ

вул. Хрещатик, 7/11,

конференц-зал «Великий», бізнес-центра «Українська коопераційна спілка».

На территории регионального ландшафтного парка Харькова владелец старейшей в Бордо трюфельной плантации Эдуард Эно планирует организовать трюфельную ферму.

Эксперт уверен, что все необходимые для выращивания деликатеса условия в харьковском парке есть.

Я иногда свои публичные выступления начинаю с шутки, прося вспомнить, кто ПЕРВЫЙ смог обеспечить и скомплектовать золотовалютные запасы целого острова благодаря переработке орехов?

Подкатегории